Doküman Farkımız

Telefonda İngilizce programları için özel olarak hazırlanmış İngilizce kitaplarımız konuşma odaklı İngilizce eğitimimizi destekler niteliktedir. Eğitmenlerimiz tarafından oluşturulan haftalık ders çalışma programınız ve İngilizce kitabımız, İngilizceyi en ideal şekilde öğrenmenizi ve kolaylıkla hayata geçirmenizi hedeflemektedir. “Telefonda İngilizce” için özel hazırlanmış kitabınız anında sizlerle paylaşılır.

Anadili İngilizce olan Eğitmenler ile Esnek Öğretim Modeli

Sizin uygun olduğunuz saatlere göre, planlı dersler ile bağımsız bir ortamda İngilizcenizi birebir özel eğitimle geliştireceksiniz.

Adım Adım Pratik İngilizce

Planlı bir şekilde İngilizce konuşarak sıkmadan, öğrenme deneyiminizi her an eğlenceli ve aktif tutuyoruz. Gündelik hayatınızla daha iyi uyuşması için tasarladığımız eğitim paketlerimiz dakikalar içerisinde bitirebileceğiniz küçük ünitelere ayrıldı. Sizleri adım adım İngilizce Konuşturacağız.

Ek Olarak…

  • “Telefonda İngilizce” paketlerinden herhangi birisini alan öğrencilerimiz ücretsiz İngilizce Deneme Dersi’mize ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirler.
  • Telefonda İngilizce paketlerini tamamlayarak “ STUDY DESIGN® DİL EĞİTİM SERTİFİKASI” na sahip olacaksınız. Sertifikalarınız isteğiniz doğrultusunda adresinize kargo ile teslim edilecektir.
  • Ücretiz seviye tespit sınavıyla seviyenizi belirleyip eğitim danışmanlığı hizmetimizden faydalanırsınız.