SINAVLARA YÖNELİK İNGİLİZCE

Her geçen gün yeni eğitim teknikleri bulunmakta ve uygulamaya konmaktadır. Bunlardan birisi de uzaktan eğitim metodudur. Bu eğitim tekniği yoğun şekilde çalışan kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Böylece çalışma saatleri dışında eğitim imkânı sağlamanın yanı sıra mekân sıkıntısı olmadan zamandan da tasarruf edilebilmektedir. Ayrıca normal eğitimden çok daha ekonomik olmaktadır. Uzaktan eğitim hemen hemen her konuya uygulanabilir özelliktedir.

STUDY DESIGN® çalışmakta olan, vakit darlığı çeken ya da zamanını çok daha verimli kullanmak isteyen kişiler için uzaktan eğitim yöntemi olan “Sınavlara Yönelik İngilizce” programını uygulamaktadır. Bu sayede İngilizce öğrenmenin yanı sıra konuşma konusunda da sıkça pratik yapabilmek mümkün olmaktadır. Uygulanan bu program ile herhangi bir zaman problemi olmaksızın isteğiniz her an konusunda uzman eğitmenlerimizle telefon üzerinden interaktif eğitiminiz gerçekleştirilmektedir.

İsteyen herkes gün içerisinde çok kısa süreler ayırarak diğer aktivitelerine etki etmeyecek şekilde İngilizce öğrenebilmektedir. Uygulamış olduğu yabancı dil öğrenme metotları, tecrübesi ve oldukça uygun fiyat seçenekleri ile STUDY DESIGN® “Sınavlara Yönelik İngilizce” Programında, size özel Native eğitmenler aracılığıyla istediğiniz yerde ve zamanda belirli bir program çerçevesinde sizi TOEFL ve IELTS gibi uluslararası geçerliliği olan sınavlara birebir ders şeklinde hazırlamaktadır.